Profesjonalnie. W Twoim domu i obiekcie noclegowym

Pranie materacy Śląsk

Oferujemy kompleksowe pranie materacy w województwie śląskim z wykorzystaniem najskuteczniejszych preparatów chemicznych, profesjonalnych metod oraz sprzętu. Stosowane przez nas preparaty chemiczne są bezpieczne dla zdrowia i życia osób dorosłych, dzieci oraz zwierząt. Na terenie Śląska czyszczenie materacy realizujemy tylko z dojazdem do Klientów.

Podejmujemy się czyszczenia wszelkiego rodzaju materacy, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie materacy to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pranie materacy Śląsk - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie materacy na Śląsku

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Odpowiednio dobrany materac to klucz do dobrego, zdrowego i regenerującego snu. By go nic nie zaburzało, należy wiedzieć, jak czyścić materac. Podczas czyszczenia pozbywamy się roztoczy i ich mało przyjemnych odchodów, złuszczonego naskórka, a także niepotrzebnych mikroorganizmów. Zwykły odkurzacz o dobrej sile ssącej powinien jak najbardziej wystarczyć do regularnego czyszczenia materaca. Ale żeby efekt był jeszcze lepszy, można użyć odkurzacza piorącego oraz płynu do prania materacy. Dzięki sprawnemu odciąganiu wilgoci przez tego typu urządzenie nie zmoczymy zbytnio materaca. Niemniej warto przeprowadzać pracę w słoneczny dzień, by materac szybciej wysechł.

Warto co jakiś czas przeprowadzać czyszczenie materaca na mokro – głębsze, skuteczniejsze i bardziej odświeżające. Przydadzą się do tego urządzenia do czyszczenia parowego, które usuwają plamy, a także skutecznie dezynfekują (dzięki gorącej parze). Aby uniknąć trudnych do usunięcia plam, warto pomyśleć o pokrowcu na materac. Pokrowce wykonywane są z solidnych materiałów, które zapewniają też odpowiednią wentylację. Dlatego w materacu nie gromadzi się wilgoć.

Aby przeprowadzić zabieg czyszczący materac bez problemów, zbędnych zacieków i nieprzyjemnego zapachu warto zgłosić się do specjalisty, który za pomocą odpowiednich środków piorących i profesjonalnego sprzętu odświeży nasz materac na długi czas.

Pranie materacy Śląsk: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia materacy na Śląsku świadczymy na terenie centralnego i południowego województwa śląskiego oraz na terenie zachodniej części województwa małopolskiego. Działamy m.in. w następujących miejscowościach i ich najbliższej okolicy:

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia materacy realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie materacy Śląsk - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia materacy.