Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie dywanów
Bielsko-Biała

Oferujemy kompleksowe pranie dywanów w Bielsku Białej z wykorzystaniem najskuteczniejszych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia i życia osób oraz zwierząt metod, a także środków czyszczących. Na terenie miasta Bielsko-Biała czyszczenie dywanu realizujemy z dojazdem do Klientów

Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie dywanów to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pralnia dywanów Bielsko-Biała - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie dywanów na terenie Bielska-Białej

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Nie ma co ukrywać, że każdy z nas lubi mieć porządek w domu, i to nie tylko przed, ale i w trakcie świąt czy domowych uroczystości. Próba przywrócenia dawnej świetności dywanów z pewnością znajduje się na liście czynności do zrobienia. 

Domowe sposoby na pranie dywanów zwykle nie przynoszą pożądanego rezultatu. Metoda gąbki z mydłem powoduje większe rozmazywanie zabrudzeń i wcieranie ich głębiej, podobnie zresztą jak metoda ręcznik + proszek do prania.

Stosowanie środków piorących bez umiejętności ich właściwego doboru oraz bez posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy co do techniki jego użytkowania, również może przynieść rezultat przeciwny do oczekiwanego.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po telefon i skontaktować się z firmą specjalizującą się w praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin dywanowych w Bielsku-Białej.

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie dywanu
w Bielsku-Białej?

Cennik prania dywanów

Cennik czyszczenia dywanów w Bielsku-Białej prezentuje w lewej kolumnie rodzaj dywanu i/lub usługi, a po drugiej stronie cenę za m2.

Firma piorąca dywany w Bielsku-Białej

Pranie dywanów w Bielsku Białej realizujemy od wielu lat. Rzetelnie świadczymy usługi czyszczenia dywanów dla mieszkańców Bielska i lokalnych firm. Zyskaliśmy pokaźne grono stałych Klientów. Z każdym kolejnym miesiącem funkcjonowania naszej firmy, rośnie liczba zadowolonych Klientów.

Pranie dywanu krótki włos

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu długi włos

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu bez włosia

do 30 zł/m2 *

Pranie dywaników i chodniczków do 1m2

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu o wysokości runa przekraczającego 1 cm

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów akrylowych i klejonych

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów wiskozowych (tzw. sztuczny jedwab)

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów z wełny

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów z polipropylenu

do 30 zł/m2 *

* nie mniej niż 100 zł za usługę

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy dodatkowe usługi świadczone podczas czyszczenia dywanów w Bielsku-Białej.

Usuwanie sierści z dywanu

w cenie

Odkurzanie dywanu z włosów

w cenie

Pranie frędzli

w cenie

Eliminacja roztoczy w procesie prania

w cenie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

w cenie

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania dywanów naszej firmie

W mieście Bielsko-Biała pranie dywanów to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nas? Poniżej prezentujemy korzyści ze zlecenia prania dywanów firmie Klawe Pranie, które najczęściej wymieniają nasi Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dywan stanowi oryginalną dekorację domu, mieszkania, a także biura. W związku z tym czyszczenie dywanów jest dla nas czymś więcej niż usługą. To misja, którą z przyjemnością realizujemy, w celu zapewnienia odpowiednich walorów wizerunkowych dywanu oraz zniwelowania potencjalnego źródła alergii, złego samopoczucia czy dyskomfortu.

Dbamy o naszych Klientów. Tak organizujemy nasz czas pracy, aby w możliwie najkrótszym terminie móc umówić się na usługę czyszczenia dywanu.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z dywanów jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy korzysta się z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Jako nieliczni dysponujemy nie tylko odpowiednimi urządzeniami do czyszczenia dywanów i innych powierzchni, ale również mamy wiedzę i doświadczenie jak je użyć.

Nie wybieramy drogi na skróty. Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia dywanu. Dzięki temu czyszczenie dywanów przynosi oczekiwany rezultat, a dywan wygląda jak nowy. 

Stale poszerzamy nasze kompetencje. W świadczonych przez nas usługach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. To także dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń, roztocza, kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

Jesteśmy perfekcjonistami. Pranie dywanów na Śląsku realizujemy zawsze rzetelnie i z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Pranie dywanów Bielsko Biała: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia dywanów w Bielsku-Białej świadczymy na terenie miasta, w szczególności w dzielnicach i osiedlach: Aleje Sułkowskiego, Aleksandrowice, Osiedle Beskidzkie, Białą Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Osiedle Grunwaldzkie, Hałcnów, Kamienica, Osiedle Karpackie, Komorowice, Osiedle Langiewicza, Leszczyny, Lipnik, Osiedle Mieszka I, Mikuszowice, Obszary, Olszówka, Osiedle Kopernika, Osiedle Złote Łany, Osiedle Słoneczne, Stare Bielsko, Stare Miasto, Straconka, Osiedle Śródmiejskie, Śródmieście, Wapienica, Osiedle Wojska Polskiego, Złote Łany, Żywieckie Przedmieście.

Czyścimy dywany również w innych miastach!

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia dywanów realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie dywanów Bielsko-Biała - kontakt

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia dywanów.