Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie dywanów
Imielin

Oferujemy kompleksowe pranie dywanów w Imielinie z wykorzystaniem najskuteczniejszych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia i życia osób oraz zwierząt metod, a także środków czyszczących. Na terenie miasta Imielin czyszczenie dywanu realizujemy z dojazdem do Klientów

Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie dywanów to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pralnia dywanów Imielin - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie dywanów na terenie Imielina

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Nie ma co ukrywać, że każdy z nas lubi mieć porządek w domu, i to nie tylko przed, ale i w trakcie świąt czy domowych uroczystości. Próba przywrócenia dawnej świetności dywanów z pewnością znajduje się na liście czynności do zrobienia. 

Domowe sposoby na pranie dywanów zwykle nie przynoszą pożądanego rezultatu. Metoda gąbki z mydłem powoduje większe rozmazywanie zabrudzeń i wcieranie ich głębiej, podobnie zresztą jak metoda ręcznik + proszek do prania.

Stosowanie środków piorących bez umiejętności ich właściwego doboru oraz bez posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy co do techniki jego użytkowania, również może przynieść rezultat przeciwny do oczekiwanego.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po telefon i skontaktować się z firmą specjalizującą się w praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin dywanowych w Imielinie.

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie dywanu
w Imielinie?

Cennik czyszczenia dywanów w Imielinie prezentuje w lewej kolumnie rodzaj dywanu i/lub usługi, a po drugiej stronie cenę za m2.

Firma piorąca dywany w Imielinie

Pranie dywanów w Imielinie realizujemy od wielu lat. Rzetelnie świadczymy usługi czyszczenia dywanów dla mieszkańców Imielina i lokalnych firm. Zyskaliśmy pokaźne grono stałych Klientów. Z każdym kolejnym miesiącem funkcjonowania naszej firmy, rośnie liczba zadowolonych Klientów.

Cennik czyszczenia dywanów

Usługa czyszczenia Cena za m2
Dywan lub wykładzina o krótkim włosiu 25 zł
Dywan lub wykładzina o długim włosiu 30 zł
Dywan lub wykładzina typu shaggy (włochacze) 30 zł
Dywan lub chodniczek do 1 m2 30 zł
Dywan lub wykładzina o wysokościu runa przekraczającego 1 cm 25 zł
Dywan akrylowy i klejony od 25 zł
Dywan wiskozowy (tzw. sztuczny jedwab) od 25 zł
Dywan lub wykładzina z wełny od 25 zł
Dywan lub wykładzina z polipropylenu od 25 zł
Dywan lub wykładzina z poliestru od 25 zł
Dywan lub wykładzina z poliamidu od 25 zł
Usługa czyszczenia wykładziny biurowej lub przemysłowej Cena
do 50 m2 24 zł
50-100 m2 23 zł
100-150 m2 22 zł
150-200 m2 21 zł
powyżej 200 m2 20 zł
Usługi dodatkowe Cena
Usuwanie sierści z dywanu lub wykładziny 5 zł (za m2)
Pranie frędzli 10 zł (za mb)
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (mocz, wymiociny, kał, dym papierosowy, pleśń, stęchlizna) 10 zł (za m2)
Podsuszanie 2 zł (za m2)
Impregnacja 10 zł (za m2)
Klawe Pranie to profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów oraz wykładzin. Świadczymy wysokiej jakości serwis w przystępnej cenie z dojazdem do klienta GRATIS (minimalny koszt usługi wynosi 200 zł, w przypadku zamówienia na niższą wartość niż minimalna, kwota do zapłaty po usłudze to 200 złotych). Przed przystąpieniem do realizacji świadczonych przez nas usług prosimy o zapewnienie dostępu do prądu oraz ustawienie grzania wody bieżącej na maksimum, aby pranie i czyszczenie tapicerki meblowej lub dywanów i wykładzin przebiegły sprawnie i profesjonalnie. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń ceny mogą wzrosnąć. W naszej firmie jest możliwość następujących form płatności za usługi:
  • Gotówka
  • Przelew na telefon BLIK
  • Przelew tradycyjny na rachunek bankowy
  • Dla naszych klientów umożliwiamy również płatność z odroczeniem, bez żadnej prowizji, nawet do 14 dni po usłudze w przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy, dzięki czemu nie trzeba przysłowiowo czekać do wypłaty z realizacją usługi.
Nie akceptujemy płatności kartą. Wszystkim naszym klientom na życzenie możemy wystawić fakturę za wykonaną usługę.
Opłaty dodatkowe Cena
Usuwanie ekstremalnych ponadnormatywnych zabrudzeń nie wynikających z normalnej eksploatacji +25% ceny bazowej
Czyszczenie tkanin wykonanych w technologii Aqua lub nano clean itp. (warstwa hydrofobowa) oraz materiałów tj. Carabu, Penta, Alcantara itp. +75% ceny bazowej

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania dywanów naszej firmie

W mieście Imielin pranie dywanów to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nas? Poniżej prezentujemy korzyści ze zlecenia prania dywanów firmie Klawe Pranie, które najczęściej wymieniają nasi Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dywan stanowi oryginalną dekorację domu, mieszkania, a także biura. W związku z tym czyszczenie dywanów jest dla nas czymś więcej niż usługą. To misja, którą z przyjemnością realizujemy, w celu zapewnienia odpowiednich walorów wizerunkowych dywanu oraz zniwelowania potencjalnego źródła alergii, złego samopoczucia czy dyskomfortu.

Dbamy o naszych Klientów. Tak organizujemy nasz czas pracy, aby w możliwie najkrótszym terminie móc umówić się na usługę czyszczenia dywanu.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z dywanów jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy korzysta się z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Jako nieliczni dysponujemy nie tylko odpowiednimi urządzeniami do czyszczenia dywanów i innych powierzchni, ale również mamy wiedzę i doświadczenie jak je użyć.

Nie wybieramy drogi na skróty. Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia dywanu. Dzięki temu czyszczenie dywanów przynosi oczekiwany rezultat, a dywan wygląda jak nowy. 

Stale poszerzamy nasze kompetencje. W świadczonych przez nas usługach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. To także dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń, roztocza, kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

Jesteśmy perfekcjonistami. Pranie dywanów na Śląsku realizujemy zawsze rzetelnie i z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie dywanów Imielin - kontakt​

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia dywanów.