Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie dywanów
Jasienica

Oferujemy kompleksowe pranie dywanów w Jasienicy z wykorzystaniem najskuteczniejszych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia i życia osób oraz zwierząt metod, a także środków czyszczących. Na terenie wsi Jasienica czyszczenie dywanu realizujemy z dojazdem do Klientów

Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie dywanów to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pralnia dywanów Jasienica - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie dywanów na terenie Jasienicy

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Nie ma co ukrywać, że każdy z nas lubi mieć porządek w domu, i to nie tylko przed, ale i w trakcie świąt czy domowych uroczystości. Próba przywrócenia dawnej świetności dywanów z pewnością znajduje się na liście czynności do zrobienia. 

Domowe sposoby na pranie dywanów zwykle nie przynoszą pożądanego rezultatu. Metoda gąbki z mydłem powoduje większe rozmazywanie zabrudzeń i wcieranie ich głębiej, podobnie zresztą jak metoda ręcznik + proszek do prania.

Stosowanie środków piorących bez umiejętności ich właściwego doboru oraz bez posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy co do techniki jego użytkowania, również może przynieść rezultat przeciwny do oczekiwanego.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po telefon i skontaktować się z firmą specjalizującą się w praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin dywanowych w Jasienicy.

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie dywanu
w Jasienicy?

Cennik czyszczenia dywanów w Jasienicy prezentuje w lewej kolumnie rodzaj dywanu i/lub usługi, a po drugiej stronie cenę za m2.

Firma piorąca dywany w Jasienicy

Pranie dywanów w Jasienicy realizujemy od wielu lat. Rzetelnie świadczymy usługi czyszczenia dywanów dla mieszkańców Jasienicy i lokalnych firm. Zyskaliśmy pokaźne grono stałych Klientów. Z każdym kolejnym miesiącem funkcjonowania naszej firmy, rośnie liczba zadowolonych Klientów.

Cennik czyszczenia dywanów

Usługa czyszczenia Cena za m2
Dywan lub wykładzina bez włosia 19 zł
Dywan lub wykładzina o krótkim włosiu 20 zł
Dywan lub wykładzina o długim włosiu 21 zł 
Dywan lub wykładzina typu shaggy (włochacze) 22 zł
Dywan lub chodniczek do 1 m2 20 zł
Dywan lub wykładzina o wysokościu runa przekraczającego 1 cm 20 zł
Dywan akrylowy i klejony 20 zł
Dywan wiskozowy (tzw. sztuczny jedwab) 20 zł
Dywan lub wykładzina z wełny 20 zł
Dywan lub wykładzina z polipropylenu 20 zł
Dywan lub wykładzina z poliestru 20 zł
Dywan lub wykładzina z poliamidu 20 zł
Usługa czyszczenia wykładziny biurowej lub przemysłowej Cena za m2
do 50 m2 19 zł
50-100 m2 18 zł
100-150 m2 17 zł
150-200 m2 16 zł
powyżej 200 m2 15 zł
Usługi dodatkowe Cena za m2
Odkurzanie dywanu lub wykładziny z włosów w cenie
Eliminacja roztoczy w procesie prania w cenie
Usuwanie sierści z dywanu lub wykładziny 5 zł
Pranie frędzli wycena indywidualna
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów (mocz, wymiociny, kał, dym papierosowy, pleśń, stęchlizna) +50 zł do całej usługi
Podsuszanie +50 zł do całej usługi

Klawe Pranie to profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów oraz wykładzin. Świadczymy wysokiej jakości serwis w przystępnej cenie z dojazdem do klienta GRATIS (minimalny koszt usługi wynosi 200 zł, w przypadku zamówienia na niższą wartość niż minimalna, kwota do zapłaty po usłudze to 200 złotych).

Przed przystąpieniem do realizacji świadczonych przez nas usług prosimy o zapewnienie dostępu do prądu oraz ustawienie grzania wody bieżącej na maksimum, aby pranie i czyszczenie tapicerki meblowej lub dywanów i wykładzin przebiegły sprawnie i profesjonalnie.

W przypadku ekstremalnych zabrudzeń ceny mogą wzrosnąć.

W naszej firmie jest możliwość następujących form płatności za usługi:

  • Gotówka
  • Przelew na telefon BLIK
  • Przelew tradycyjny na rachunek bankowy
  • Dla naszych klientów umożliwiamy również płatność z odroczeniem, bez żadnej prowizji, nawet do 14 dni po usłudze w przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy, dzięki czemu nie trzeba przysłowiowo czekać do wypłaty z realizacją usługi.

 

Nie akceptujemy płatności kartą.

Wszystkim naszym klientom na życzenie możemy wystawić fakturę za wykonaną usługę.

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania dywanów naszej firmie

We wsi Jasienica pranie dywanów to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nas? Poniżej prezentujemy korzyści ze zlecenia prania dywanów firmie Klawe Pranie, które najczęściej wymieniają nasi Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dywan stanowi oryginalną dekorację domu, mieszkania, a także biura. W związku z tym czyszczenie dywanów jest dla nas czymś więcej niż usługą. To misja, którą z przyjemnością realizujemy, w celu zapewnienia odpowiednich walorów wizerunkowych dywanu oraz zniwelowania potencjalnego źródła alergii, złego samopoczucia czy dyskomfortu.

Dbamy o naszych Klientów. Tak organizujemy nasz czas pracy, aby w możliwie najkrótszym terminie móc umówić się na usługę czyszczenia dywanu.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z dywanów jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy korzysta się z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Jako nieliczni dysponujemy nie tylko odpowiednimi urządzeniami do czyszczenia dywanów i innych powierzchni, ale również mamy wiedzę i doświadczenie jak je użyć.

Nie wybieramy drogi na skróty. Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia dywanu. Dzięki temu czyszczenie dywanów przynosi oczekiwany rezultat, a dywan wygląda jak nowy. 

Stale poszerzamy nasze kompetencje. W świadczonych przez nas usługach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. To także dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń, roztocza, kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

Jesteśmy perfekcjonistami. Pranie dywanów na Śląsku realizujemy zawsze rzetelnie i z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie dywanów Jasienica - kontakt​

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia dywanów.