Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie dywanów
Orzesze

Oferujemy kompleksowe pranie dywanów w Orzeszu z wykorzystaniem najskuteczniejszych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia i życia osób oraz zwierząt metod, a także środków czyszczących. Na terenie miasta Orzesze czyszczenie dywanu realizujemy z dojazdem do Klientów

Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie dywanów to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pralnia dywanów Orzesze - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie dywanów na terenie Orzesza

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Nie ma co ukrywać, że każdy z nas lubi mieć porządek w domu, i to nie tylko przed, ale i w trakcie świąt czy domowych uroczystości. Próba przywrócenia dawnej świetności dywanów z pewnością znajduje się na liście czynności do zrobienia. 

Domowe sposoby na pranie dywanów zwykle nie przynoszą pożądanego rezultatu. Metoda gąbki z mydłem powoduje większe rozmazywanie zabrudzeń i wcieranie ich głębiej, podobnie zresztą jak metoda ręcznik + proszek do prania.

Stosowanie środków piorących bez umiejętności ich właściwego doboru oraz bez posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy co do techniki jego użytkowania, również może przynieść rezultat przeciwny do oczekiwanego.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po telefon i skontaktować się z firmą specjalizującą się w praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin dywanowych w Orzeszu.

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie dywanu
w Orzeszu?

Cennik prania dywanów

Cennik czyszczenia dywanów w Orzeszu prezentuje w lewej kolumnie rodzaj dywanu i/lub usługi, a po drugiej stronie cenę za m2.

Firma piorąca dywany w Orzeszu

Pranie dywanów w Orzeszu realizujemy od wielu lat. Rzetelnie świadczymy usługi czyszczenia dywanów dla mieszkańców Orzesza i lokalnych firm. Zyskaliśmy pokaźne grono stałych Klientów. Z każdym kolejnym miesiącem funkcjonowania naszej firmy, rośnie liczba zadowolonych Klientów.

Pranie dywanu krótki włos

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu długi włos

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu bez włosia

do 30 zł/m2 *

Pranie dywaników i chodniczków do 1m2

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanu o wysokości runa przekraczającego 1 cm

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów akrylowych i klejonych

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów wiskozowych (tzw. sztuczny jedwab)

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów z wełny

do 30 zł/m2 *

Pranie dywanów z polipropylenu

do 30 zł/m2 *

* nie mniej niż 100 zł za usługę

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy dodatkowe usługi świadczone podczas czyszczenia dywanów w Orzeszu.

Usuwanie sierści z dywanu

w cenie

Odkurzanie dywanu z włosów

w cenie

Pranie frędzli

w cenie

Eliminacja roztoczy w procesie prania

w cenie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

w cenie

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania dywanów naszej firmie

W mieście Orzeszu pranie dywanów to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nas? Poniżej prezentujemy korzyści ze zlecenia prania dywanów firmie Klawe Pranie, które najczęściej wymieniają nasi Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dywan stanowi oryginalną dekorację domu, mieszkania, a także biura. W związku z tym czyszczenie dywanów jest dla nas czymś więcej niż usługą. To misja, którą z przyjemnością realizujemy, w celu zapewnienia odpowiednich walorów wizerunkowych dywanu oraz zniwelowania potencjalnego źródła alergii, złego samopoczucia czy dyskomfortu.

Dbamy o naszych Klientów. Tak organizujemy nasz czas pracy, aby w możliwie najkrótszym terminie móc umówić się na usługę czyszczenia dywanu.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z dywanów jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy korzysta się z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Jako nieliczni dysponujemy nie tylko odpowiednimi urządzeniami do czyszczenia dywanów i innych powierzchni, ale również mamy wiedzę i doświadczenie jak je użyć.

Nie wybieramy drogi na skróty. Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia dywanu. Dzięki temu czyszczenie dywanów przynosi oczekiwany rezultat, a dywan wygląda jak nowy. 

Stale poszerzamy nasze kompetencje. W świadczonych przez nas usługach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. To także dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń, roztocza, kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

Jesteśmy perfekcjonistami. Pranie dywanów na Śląsku realizujemy zawsze rzetelnie i z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie dywanów Orzesze - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia dywanów.