Profesjonalnie. Z dojazdem do klienta GRATIS.

Pranie tapicerki meblowej Śląsk

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi prania tapicerki meblowej w województwie śląskim. Nasza oferta obejmuje czyszczenie tapicerki kanap, narożników, wersalek, sof, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych z dojazdem do Klienta.

Czyszczenie tapicerki meblowej na Śląsku realizujemy każdorazowo z największą starannością, używając do tego profesjonalnego sprzętu myjącego oraz rekomendowanych, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia środków czyszczących. Usługi prania tapicerki meblowej świadczymy w mieszkaniach, domach, biurach, hotelach i innych – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest specjalistyczna pomoc ekipy Klawego Prania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czyszczenie tapicerki meblowej Śląsk - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie tapicerki meblowej Śląsk: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej w województwie śląskim świadczymy na terenie centralnego i południowego województwa śląskiego. Dodatkowo usługi realizujemy na terenie zachodniej części województwa małopolskiego. Działamy m.in. w następujących miejscowościach i ich najbliższej okolicy:

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie tapicerki meblowej w województwie śląskim

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Meble tapicerowane aby efektownie się prezentowały, muszą być dobrze wyczyszczone. Pobrudzone materiały obiciowe, bez względu na to, czy jest to stary czy nowoczesny mebel, ciężko skutecznie wyprać. Nie jest to trudne pod warunkiem, że wiemy, w jaki sposób powinno odbywać się pranie kanap lub innych mebli tapicerowanych oraz jakich środków użyć. W przeciwnym razie lepiej nie zabierać się za czyszczenie tapicerki meblowej, ponieważ możemy jedynie uszkodzić mebel. Sposób czyszczenia powinien zostać dostosowany do materiału, z którego zostało wykonane obicie. Bardziej nowoczesne obicia wykonane są ze specjalnych mikrowłókien, łatwych w czyszczeniu i odpornych na zabrudzenia.

Jednak wszystkie tapicerowane meble wymagają odpowiedniej pielęgnacji. O ile z niewielkimi zabrudzeniami poradzimy sobie sami, o tyle przy mocniejszym zabrudzeniu powinniśmy skorzystać z pomocy fachowców. Będzie to zdecydowanie bezpieczniejsze dla mebla. Czyszczenie ręczne może bowiem spowodować odbarwienia na tapicerce lub pojawienie się nieestetycznie wyglądających plam. Niestety nie można tego przewidzieć. Na dodatek szorowanie może uszkodzić tkaninę obicia. Dlatego warto dwa razy się zastanowić, zanim podejmiemy próbę samodzielnego prania mebli tapicerowanych.

Pranie tapicerki meblowej Śląsk - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.