Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie tapicerki meblowej Goczałkowice-Zdrój

Pranie tapicerki meblowej we wsi Goczałkowice-Zdrój to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Świadczymy ją w sposób rzetelny i profesjonalny. Używamy najskuteczniejszych, rekomendowanych do danego zabrudzenia środków czyszczących, urządzeń renomowanych firm zapewniających bardziej efektywne usuwane zabrudzeń oraz know-how.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej w Goczałkowicach Zdroju. Nasze doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdego typu zabrudzenia. Zrealizujemy profesjonalne pranie kanapy, narożnika, sofy, wersalki, fotela i krzesła i innych mebli tapicerowanych w Twoim mieszkaniu, domu i biurze. 

Czyścimy tapicerkę meblową bez względu na rodzaj materiału, wiek oraz stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zamówienia na jednorazową usługę czyszczenia, jak i na usługi zakładające wyczyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej w biurze, hotelu, itd. 

Czyszczenie tapicerki meblowej Goczałkowice-Zdrój - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie tapicerki meblowej we wsi Goczałkowice-Zdrój

Profesjonalnie.
Na miejscu.
w wyznaczonym terminie.
Tak działamy.

Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy. Usunięcie brudu z tapicerki mebli jest możliwe wyłącznie:

  • przy zastosowaniu odpowiednio dobranych środków czyszczących,
  • wyborze i wdrożeniu właściwej metody czyszczenia (dostosowanej do materiału oraz stopnia zabrudzenia) oraz
  • użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego.
 

Brud na tapicerce meblowej materiałowej i skórzanej powstaje wraz z codziennym użytkowaniem mebli oraz z okazjonalnymi wypadkami. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są plamy z tłuszczu, farby, czerwonego wina oraz atramentu. W tego typu przypadkach pranie tapicerki meblowej należy wykonać możliwie jak najszybciej. 

Warto przy tym zachować zdrowy rozsądek i niezwłocznie skontaktować się z fachowcem od prania tapicerki meblowej. Tylko poprawnie wykonane czyszczenie tapicerki mebli może uchronić  ją przed przebarwieniami na materiale i trwałym uszkodzeniem mebla.

 

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Goczałkowicach Zdroju świadczymy my – firma czyszcząca Klawe Pranie. Zadzwoń – pomożemy!

Firma czyszcząca tapicerkę meblową w Goczałkowicach-Zdroju

Nasza oferta usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Goczałkowicach-Zdroju jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy zaledwie fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu realizacji.

Czyszczenie kanapy Goczałkowice-Zdrój

Pranie kanap w Goczałkowicach-Zdroju realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną realizację usługi, przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego. 

Czyszczenie narożnika Goczałkowice-Zdrój

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Pranie narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy Goczałkowice-Zdrój

Świadczymy pranie sof tapicerowanych welurowych, z alcantary, szenilowych i z innych mniej lub bardziej popularnych materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki Goczałkowice-Zdrój

Pranie wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu Goczałkowice-Zdrój

Pranie tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy Goczałkowice-Zdrój

Pranie puf tapicerowanych to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela Goczałkowice-Zdrój

Pranie foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności, użycia odpowiednich środków piorących oraz profesjonalnego sprzętu do usuwania zabrudzeń.

Czyszczenie krzesła Goczałkowice-Zdrój

Pranie krzeseł tapicerowanych konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli tapicerowanych Goczałkowice-Zdrój

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Goczałkowicach-Zdroju?

Cennik prania tapicerki meblowej

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej w Goczałkowicach-Zdroju prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Pranie kanapy tapicerowanej małej

150-200 zł
(kanapa 2-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej średniej

200-250 zł
(kanapa 3-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej dużej

od 250 zł
(kanapy powyżej 3-osobowej)

Pranie wezgłowia łóżka sypialnianego

100-150 zł

Czyszczenie boków łóżka sypialnianego

100-150 zł

Pranie części sypialnej kanapy

60 zł
(rozkładana / wysuwana część kanapy)

Pranie narożnika tapicerowanego kompaktowego

150-250 zł
(trzyosobowy - do sumy boków 4,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego średniego

200-300 zł
(czteroosobowy - do sumy boków 5,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego dużego

250-350 zł
(pięcioosobowy - powyżej sumy boków 5,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U

od 300 zł

Pranie sofy tapicerowanej

od 150-250 zł

Pranie wersalki tapicerowanej

150-250 zł

Pranie tapczanu tapicerowanego

150-250 zł

Pranie pufy tapicerowanej

30-50 zł

Pranie poduszki tapicerowanej

15-25 zł

Pranie fotela tapicerowanego

100 zł
(cały tapicerowany)

Pranie fotela tapicerowanego

80 zł
(z drewnianymi podłokietnikami)

Pranie fotela biurowego tapicerowanego

30-50 zł

Pranie krzesła tapicerowanego

20-30 zł

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy dodatkowe usługi świadczone podczas czyszczenia tapicerki meblowej w Goczałkowicach-Zdroju.

Usuwanie sierści

w cenie

Odkurzanie z włosów

w cenie

Eliminacja roztoczy w procesie prania

w cenie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

w cenie

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej naszej firmie

We wsi Goczałkowice-Zdrój pranie tapicerki meblowej to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia na naszą korzyść? Innymi słowy, dlaczego warto wybrać Klawe Pranie? W tym miejscu prezentujemy korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej firmie Klawe Pranie, które najczęściej wskazują nasi Klienci.

Oczywistym jest dla nas fakt, iż znakomita większość mebli znajdujących się w mieszkaniu, domu lub w firmie, jest użytkowana na co dzień – na bieżąco. Plamy, tłuste powierzchnie, nieświeży zapach nie tylko psują wygląd mebla, ale również i samopoczucie jego właścicieli.

Doskonale to rozumiemy. W związku z tym dąży do świadczenia swoich usług w najkrótszym terminie, rzetelnie i skutecznie. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. 

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki meblowej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Pranie tapicerki meblowej, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Pranie tapicerki meblowej Goczałkowice-Zdrój: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej w Goczałkowicach-Zdroju świadczymy na terenie całej miejscowości.

Czyścimy tapicerkę meblową również w innych miastach!

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie Tapicerki meblowej Goczałkowice Zdrój - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.