Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie tapicerki meblowej Bielsko-Biała

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bielsko-Biała to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Świadczymy ją w sposób rzetelny i profesjonalny. Używamy najskuteczniejszych, rekomendowanych do danego zabrudzenia środków czyszczących, urządzeń renomowanych firm zapewniających bardziej efektywne usuwane zabrudzeń oraz know-how.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej w Bielsku-Białej. Nasze doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdego typu zabrudzenia. Zrealizujemy profesjonalne pranie kanapy, narożnika, sofy, wersalki, fotela i krzesła i innych mebli tapicerowanych w Twoim mieszkaniu, domu i biurze. 

Czyścimy tapicerkę meblową bez względu na rodzaj materiału, wiek oraz stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zamówienia na jednorazową usługę czyszczenia, jak i na usługi zakładające wyczyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej w biurze, hotelu, itd. 

Czyszczenie tapicerki meblowej Bielsko-Biała - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bielsko-Biała

Profesjonalnie.
Na miejscu.
w wyznaczonym terminie.
Tak działamy.

Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy. Usunięcie brudu z tapicerki mebli jest możliwe wyłącznie:

  • przy zastosowaniu odpowiednio dobranych środków czyszczących,
  • wyborze i wdrożeniu właściwej metody czyszczenia (dostosowanej do materiału oraz stopnia zabrudzenia) oraz
  • użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego.
 
Brud na tapicerce meblowej materiałowej i skórzanej powstaje wraz z codziennym użytkowaniem mebli oraz z okazjonalnymi wypadkami. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są plamy z tłuszczu, farby, czerwonego wina oraz atramentu. W tego typu przypadkach pranie tapicerki meblowej należy wykonać możliwie jak najszybciej. 

Warto przy tym zachować zdrowy rozsądek i niezwłocznie skontaktować się z fachowcem od prania tapicerki meblowej. Tylko poprawnie wykonane czyszczenie tapicerki mebli może uchronić  ją przed przebarwieniami na materiale i trwałym uszkodzeniem mebla.

 

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Bielsku-Białej świadczymy my – firma czyszcząca Klawe Pranie. Zadzwoń – pomożemy!

Firma czyszcząca tapicerkę meblową w Bielsku-Białej

Nasza oferta usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Bielsku-Białej jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy zaledwie fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu realizacji.

Czyszczenie kanapy Bielsko-Biała

Pranie kanap w Bielsku-Białej realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną realizację usługi, przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego. 

Czyszczenie narożnika Bielsko-Biała

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Pranie narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy Bielsko-Biała

Świadczymy pranie sof tapicerowanych welurowych, z alcantary, szenilowych i z innych mniej lub bardziej popularnych materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki Bielsko-Biała

Pranie wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu Bielsko-Biała

Pranie tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy Bielsko-Biała

Pranie puf tapicerowanych to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela Bielsko-Biała

Pranie foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności, użycia odpowiednich środków piorących oraz profesjonalnego sprzętu do usuwania zabrudzeń.

Czyszczenie krzesła Bielsko-Biała

Pranie krzeseł tapicerowanych konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli tapicerowanych Bielsko-Biała

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej
w Bielsku-Białej?

Cennik prania tapicerki meblowej

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej w Bielsku-Białej prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Pranie kanapy tapicerowanej małej

200 zł
(kanapa 2-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej średniej

250 zł
(kanapa 3-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej dużej

od 300 zł
(kanapy powyżej 3-osobowej)

Pranie wezgłowia łóżka sypialnianego

150 zł

Czyszczenie boków łóżka sypialnianego

150 zł

Pranie części sypialnej kanapy

60 zł
(rozkładana / wysuwana część kanapy)

Pranie narożnika tapicerowanego kompaktowego

250 zł
(trzyosobowy)

Pranie narożnika tapicerowanego średniego

300 zł
(czteroosobowy)

Pranie narożnika tapicerowanego dużego

350 zł
(pięcioosobowy)

Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U

od 400 zł

Pranie sofy tapicerowanej

250 zł

Pranie wersalki tapicerowanej

250 zł

Pranie tapczanu tapicerowanego

250 zł

Pranie podnóżka tapicerowanego

50 zł

Pranie pufy tapicerowanej

50 zł

Pranie zagłówków tapicerowanych

15 zł

Pranie poduszki tapicerowanej

25 zł

Pranie fotela tapicerowanego

150 zł
(cały tapicerowany)

Pranie fotela tapicerowanego

100 zł
(z drewnianymi podłokietnikami)

Pranie fotela biurowego tapicerowanego

40-50 zł

Pranie krzesła tapicerowanego

30-40 zł

Pranie stolika tapicerowanego

100 zł

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy dodatkowe usługi świadczone podczas czyszczenia tapicerki meblowej w Bielsku-Białej.

Usuwanie sierści

w cenie

Odkurzanie z włosów

w cenie

Eliminacja roztoczy w procesie prania

w cenie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

w cenie

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej naszej firmie

W mieście Bielsko-Biała pranie tapicerki meblowej to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia na naszą korzyść? Innymi słowy, dlaczego warto wybrać Klawe Pranie? W tym miejscu prezentujemy korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej firmie Klawe Pranie, które najczęściej wskazują nasi Klienci.

Oczywistym jest dla nas fakt, iż znakomita większość mebli znajdujących się w mieszkaniu, domu lub w firmie, jest użytkowana na co dzień – na bieżąco. Plamy, tłuste powierzchnie, nieświeży zapach nie tylko psują wygląd mebla, ale również i samopoczucie jego właścicieli.

Doskonale to rozumiemy. W związku z tym dąży do świadczenia swoich usług w najkrótszym terminie, rzetelnie i skutecznie. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. 

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki meblowej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Pranie tapicerki meblowej, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Pranie tapicerki meblowej Bielsko Biała: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej w Bielsku-Białej świadczymy na terenie całego miasta, w szczególności w dzielnicach i osiedlach: Aleje Sułkowskiego, Aleksandrowice, Osiedle Beskidzkie, Białą Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Osiedle Grunwaldzkie, Hałcnów, Kamienica, Osiedle Karpackie, Komorowice, Osiedle Langiewicza, Leszczyny, Lipnik, Osiedle Mieszka I, Mikuszowice, Obszary, Olszówka, Osiedle Kopernika, Osiedle Złote Łany, Osiedle Słoneczne, Stare Bielsko, Stare Miasto, Straconka, Osiedle Śródmiejskie, Śródmieście, Wapienica, Osiedle Wojska Polskiego, Złote Łany, Żywieckie Przedmieście.

Czyścimy tapicerkę meblową również w innych miastach!

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie Tapicerki meblowej Bielsko Biała - kontakt

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.