Profesjonalnie. Z dojazdem do klienta GRATIS.

Czyszczenie tapicerki skórzanej Śląsk

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej w województwie śląskim z wykorzystaniem najskuteczniejszych preparatów chemicznych, profesjonalnych metod oraz sprzętu. Stosowane przez nas preparaty chemiczne są bezpieczne dla zdrowia i życia osób dorosłych, dzieci oraz zwierząt. Na terenie Śląska czyszczenie tapicerki skórzanej realizujemy tylko z dojazdem do Klientów.

Podejmujemy się czyszczenia wszelkiego rodzaju tapicerki skórzanej, niezależnie od jej wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że czyszczenie tapicerki skórzanej to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czyszczenie tapicerki skórzanej Śląsk - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Czyszczenie tapicerki skórzanej na Śląsku

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Skórzaną tapicerkę trzeba regularnie pielęgnować i czyścić, aby przez długi czas zachowała swój atrakcyjny wygląd. Ważne, aby meble z obiciem ze skóry naturalnej nie stały w nasłonecznionym miejscu, ponieważ pod wpływem promieni słonecznych skórzana tapicerka blaknie, wysycha, tworzą się na niej pęknięcia. Podobnie naturalna skóra niszczy się pod wpływem suchego powietrza i centralnego ogrzewania. Meble ze skóry trzeba ustawić w odległości przynajmniej 40 cm od kaloryfera i innych źródeł ciepła, a powietrze w pomieszczeniu trzeba nawilżać, choćby zawiesić na kaloryferze pojemniki na wodę. Jednakże należy pamiętać, iż w wilgotnym pomieszczeniu o słabej cyrkulacji powietrza skórzana tapicerka może pleśnieć.

Nie każdy rodzaj skóry można myć, najpierw trzeba zrobić próbę w niewidocznym miejscu, zrosić je wodą. Jeśli na skórzanej tapicerce pozostaną kropelki wody, to znaczy, że można ją zmyć na mokro. Jeśli skóra wchłonie wodę, to znaczy, że powierzchnię można odkurzać tylko lekko wilgotną ściereczką. Aby nie zniszczyć swojej pięknej sofy czy kanapy najlepiej zgłosić się do profesjonalisty, który bardzo dobrze wie jakiego preparatu można użyć do skórzanej tapicerki i w jaki sposób przeprowadzić czyszczenie.

Czyszczenie tapicerki skórzanej Śląsk: Obszar świadczenia usługi

Usługi czyszczenie tapicerki skórzanej na Śląsku świadczymy na terenie centralnego i południowego województwa śląskiego oraz na terenie zachodniej części województwa małopolskiego. Działamy m.in. w następujących miejscowościach i ich najbliższej okolicy:

Zadzwoń i sprawdź czy usługi czyszczenie tapicerki skórzanej realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie tapicerki skórzanej Śląsk - Kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi czyszczenia tapicerki skórzanej.