Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Czyszczenie mebli skórzanych Jasienica

Czyszczenie mebli skórzanych w mieście Jasienica to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem i dokładnością. Dzięki stosowaniu skutecznych i rekomendowanych środków czyszczących oraz know-how, jesteśmy w stanie uporać się praktycznie z każdym zabrudzeniem.

Zakres naszych usług w obszarze tapicerki skórzanej obejmuje m.in. kompleksowe czyszczenie różnego rodzaju mebli ze skóry, takich jak: kanapy, narożniki, sofy, wersalki, fotele, krzesła oraz inne znajdujące się w Twoim mieszkaniu, domu i biurze.

W odróżnieniu od innych firm czyszczących, czyścimy tapicerkę skórzaną bez względu na rodzaj materiału (skóra ekologiczna, skóra naturalna), wiek lub stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zlecenia zarówno na pojedynczą sesję czyszczenia, jak i na regularne, cykliczne usługi czyszczenia tapicerki skórzanej.

Czyszczenie mebli ze skóry Jasienica - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Czyszczenie tapicerki skórzanej w mieście Jasienica

Profesjonalne czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej w Jasienicy przez firmę Klawe Pranie to gwarancja skutecznie usuniętego brudu, bakterii i roztoczy oraz pozostawienie czystych i pachnących świeżością mebli.

Trudne plamy, jak: tłuszcz, farba, czerwone wino, czy atrament, wymagają szybkiej reakcji i profesjonalnego podejścia, by uniknąć przebarwień czy uszkodzeń. Dlatego kluczowe dla efektywności czyszczenia jest zastosowanie odpowiednich środków czyszczących, wybranie właściwej metody dostosowanej do materiału i stopnia zabrudzenia oraz użycie specjalistycznego sprzętu.

Jeśli Twój skórzany mebel potrzebuje czyszczenia – skontaktuj się z nami!

Firma czyszcząca tapicerkę skórzaną w Jasienicy

Nasza oferta czyszczenia mebli skórzanych w Jasienicy jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu czyszczenia.

Czyszczenie kanapy skórzanej Jasienica

Czyszczenie kanap skórzanych w Jasienicy realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną i dokładną realizację usługi. 

Czyszczenie narożnika skórzanego Jasienica

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Czyszczenie skórzanych narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy skórzanej Jasienica

Świadczymy czyszczenie sof skórzanych. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki skórzanej Jasienica

Czyszczenie skórzanych wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu skórzanego Jasienica

Czyszczenie skórzanych tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy skórzanej Jasienica

Czyszczenie puf ze skóry to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela skórzanego Jasienica

Czyszczenie skórzanych foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności oraz użycia odpowiednich środków i metod czyszczenia. Możesz być spokojny – wiemy, jak zrobić to dobrze.

Czyszczenie krzesła ze skórzanym obiciem Jasienica

Czyszczenie skórzanych krzeseł konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli skórzanych Jasienica

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli skórzanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie mebli skórzanych w Jasienicy?

Cennik czyszczenia tapicerki skórzanej

Cennik czyszczenia tapicerki skórzanej w Jasienicy prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Usługa czyszczenia z impregnacją Cena
Czyszczenie kanapy skórzanej małej (kanapa 2-osobowa) 300 zł
Czyszczenie kanapy skórzanej średniej (kanapa 3-osobowa) 350 zł
Czyszczenie kanapy skórzanej dużej (kanapa 4-osobowa) 400 zł
Czyszczenie wezgłowia skórzanego łóżka sypialnianego 200 zł
Czyszczenie boków skórzanych łóżka sypialnianego 200 zł
Czyszczenie rozkładanej skórzanej części sypialnianej kanapy lub narożnika (system delfin) 100 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego małego (narożnik trzyosobowy) 400 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego średniego (narożnik czteroosobowy) 450 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego dużego (narożnik pięcioosobowy) 500 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego w kształcie litery U (narożnik czteroosobowy) 500 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego w kształcie litery U (narożnik pięcioosobowy) 550 zł
Czyszczenie narożnika skórzanego w kształcie litery U (narożnik sześcioosobowy) 600 zł
Czyszczenie sofy skórzanej (mebel nierozkładany z podłokietnikami) 350 zł
Czyszczenie wersalki skórzanej (mebel rozkładany bez podłokietników) 300 zł
Czyszczenie tapczanu skórzanego (mebel nierozkładany) 200 zł
Czyszczenie amerykanki skórzanej (mebel rozkładany) 250 zł
Czyszczenie pufy skórzanej 50 zł
Czyszczenie zagłówka skórzanego 20 zł
Czyszczenie poduszki skórzanej dekoracyjnej 40 zł
Czyszczenie poduchy skórzanej usytuowanej na siedzisku lub oparciu 60 zł
Czyszczenie fotela skórzanego (cały fotel skórzany) 250 zł
Czyszczenie fotela skórzanego tzw. Finka (fotel z drewnianymi podłokietnikami) 200 zł
Czyszczenie fotela biurowego skórzanego 100 zł
Czyszczenie krzesła skórzanego (siedzisko) 30 zł
Czyszczenie krzesła skórzanego (siedzisko oraz oparcie) 50 zł
Czyszczenie krzesła skórzanego (siedzisko oraz oparcie i podłokietniki)  70 zł

 

Klawe Pranie to profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów oraz wykładzin. Świadczymy wysokiej jakości serwis w przystępnej cenie z dojazdem do klienta GRATIS (minimalny koszt usługi wynosi 200 zł, w przypadku zamówienia na niższą wartość niż minimalna, kwota do zapłaty po usłudze to 200 złotych). Przed przystąpieniem do realizacji świadczonych przez nas usług prosimy o zapewnienie dostępu do prądu oraz ustawienie grzania wody bieżącej na maksimum, aby pranie i czyszczenie tapicerki meblowej lub dywanów i wykładzin przebiegły sprawnie i profesjonalnie. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń ceny mogą wzrosnąć. W naszej firmie jest możliwość następujących form płatności za usługi:
  • Gotówka
  • Przelew na telefon BLIK
  • Przelew tradycyjny na rachunek bankowy
  • Dla naszych klientów umożliwiamy również płatność z odroczeniem, bez żadnej prowizji, nawet do 14 dni po usłudze w przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy, dzięki czemu nie trzeba przysłowiowo czekać do wypłaty z realizacją usługi.
Nie akceptujemy płatności kartą. Wszystkim naszym klientom na życzenie możemy wystawić fakturę za wykonaną usługę.
Opłaty dodatkowe Cena
Usuwanie ekstremalnych ponadnormatywnych zabrudzeń nie wynikających z normalnej eksploatacji +25% ceny bazowej
Czyszczenie tkanin wykonanych w technologii Aqua lub nano clean itp. (warstwa hydrofobowa) oraz materiałów tj. Carabu, Penta, Alcantara itp. +75% ceny bazowej

Kontakt

Korzyści ze zlecenia czyszczenia i impregnacji tapicerki skórzanej naszej firmie

W mieście Jasienica czyszczenie tapicerki mebli skórzanych to usługa, którą oferuje niewiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia za tym, aby skorzystać z usług Klawego Prania? W tej sekcji rzetelnie przedstawiamy zalety wskazywane przez naszych Klientów w obszarze czyszczenie tapicerki skórzanej mebli firmie Klawe Pranie.

Plamy, tłuste, lepkie powierzchnie i nieświeży zapach nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również psują dobre samopoczucie właścicieli mieszkań, domów czy biur.

Doskonale to rozumiemy i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizować usługi w możliwie najkrótszym czasie, rzetelnie i przede wszystkim efektywnie. Dzięki naszemu zaangażowaniu, nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami ze skóry, a my satysfakcją z właściwie wykonanej pracy.

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki skórzanej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli ze skóry jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki czyszczące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki skórzanej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Czyszczenie skóry, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie tapicerki skórzanej Jasienica - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.