Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie wykładzin Śląsk

Oferujemy kompleksowe pranie wykładzin w województwie śląskim z wykorzystaniem najskuteczniejszych preparatów chemicznych, profesjonalnych metod oraz sprzętu. Stosowane przez nas preparaty chemiczne są bezpieczne dla zdrowia i życia osób dorosłych, dzieci oraz zwierząt. Na terenie Śląska czyszczenie wykładzin realizujemy tylko z dojazdem do Klientów.

Podejmujemy się czyszczenia wszelkiego rodzaju wykładzin, niezależnie od ich wieku i stanu. Nieskromnie podkreślimy, że pranie wykładzin to nasza specjalność, którą realizujemy dla dziesiątek Klientów miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Pranie wykładzin Śląsk - Zamów usługę online

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie wykładzin na Śląsku

Bezpiecznie.
Bez wychodzenia z domu.
w wyznaczonym terminie.
Tak to u nas wygląda.

Bardzo często oprócz dywanów w naszych domach królują wykładziny. Są one również popularne w biurach, hotelach czy pensjonatach. O ile w domu możemy jeszcze spróbować samodzielnie wyczyścić wykładzinę, to już na dużej powierzchni będzie to raczej niemożliwe. Najlepiej zamówić wtedy profesjonalną firmę piorącą, która przy wykorzystaniu odpowiednich środków piorących wnikających w głąb zabrudzonego materiału oraz sprzętu, wypierze wykładziny tak aby wyglądały jak nowe. Dzięki temu zyskujemy również pewność, że trwale pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń pozostawionych przez zwierzęta oraz usuniemy kurz i drobnoustroje chorobotwórcze. Właścicielom zwierząt domowych zaleca się pranie wykładzin minimum dwa razy w roku. Jeśli w domu przebywają alergicy lub małe dzieci, takie czyszczenie należy wykonywać nieco częściej.

Decydując się na pranie wykładzin, obowiązkowo powinniśmy pamiętać o usunięciu z danego pomieszczenia mebli, sprzętu elektronicznego oraz roślin. W przypadku wielkogabarytowych elementów należy je natomiast szczelnie zabezpieczyć przed wilgocią i środkami czyszczącymi. Po wykonaniu prac warto dodatkowo zadbać o właściwą temperaturę oraz odpowiednią cyrkulację powietrza w danym pomieszczeniu.

Pranie wykładzin Śląsk: Obszar świadczenia usługi

Usługi prania i czyszczenia wykładzin na Śląsku świadczymy na terenie centralnego i południowego województwa śląskiego oraz na terenie zachodniej części województwa małopolskiego. Działamy m.in. w następujących miejscowościach i ich najbliższej okolicy:

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia wykładzin realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie wykładzin Śląsk - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia wykładzin.