Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie tapicerki meblowej Bytom

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bytom to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Świadczymy ją w sposób rzetelny i profesjonalny. Używamy najskuteczniejszych, rekomendowanych do danego zabrudzenia środków czyszczących, urządzeń renomowanych firm zapewniających bardziej efektywne usuwane zabrudzeń oraz know-how.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej w Bytomiu. Nasze doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdego typu zabrudzenia. Zrealizujemy profesjonalne pranie kanapy, narożnika, sofy, wersalki, fotela i krzesła i innych mebli tapicerowanych w Twoim mieszkaniu, domu i biurze. 

Czyścimy tapicerkę meblową bez względu na rodzaj materiału, wiek oraz stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zamówienia na jednorazową usługę czyszczenia, jak i na usługi zakładające wyczyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej w biurze, hotelu, itd. 

Czyszczenie tapicerki meblowej Bytom - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bytom

Profesjonalnie.
Na miejscu.
w wyznaczonym terminie.
Tak działamy.

Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy. Usunięcie brudu z tapicerki mebli jest możliwe wyłącznie:

  • przy zastosowaniu odpowiednio dobranych środków czyszczących,
  • wyborze i wdrożeniu właściwej metody czyszczenia (dostosowanej do materiału oraz stopnia zabrudzenia) oraz
  • użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego.
 

Brud na tapicerce meblowej materiałowej i skórzanej powstaje wraz z codziennym użytkowaniem mebli oraz z okazjonalnymi wypadkami. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są plamy z tłuszczu, farby, czerwonego wina oraz atramentu. W tego typu przypadkach pranie tapicerki meblowej należy wykonać możliwie jak najszybciej. 

Warto przy tym zachować zdrowy rozsądek i niezwłocznie skontaktować się z fachowcem od prania tapicerki meblowej. Tylko poprawnie wykonane czyszczenie tapicerki mebli może uchronić  ją przed przebarwieniami na materiale i trwałym uszkodzeniem mebla.

 

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Bytomiu świadczymy my – firma czyszcząca Klawe Pranie. Zadzwoń – pomożemy!

Firma czyszcząca tapicerkę meblową w Bytomiu

Nasza oferta usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Bytomiu jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy zaledwie fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu realizacji.

Czyszczenie kanapy Bytom

Pranie kanap w Bytomiu realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną realizację usługi, przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego. 

Czyszczenie narożnika Bytom

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Pranie narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy Bytom

Świadczymy pranie sof tapicerowanych welurowych, z alcantary, szenilowych i z innych mniej lub bardziej popularnych materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki Bytom

Pranie wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu Bytom

Pranie tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy Bytom

Pranie puf tapicerowanych to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela Bytom

Pranie foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności, użycia odpowiednich środków piorących oraz profesjonalnego sprzętu do usuwania zabrudzeń.

Czyszczenie krzesła Bytom

Pranie krzeseł tapicerowanych konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli tapicerowanych Bytom

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Bytomiu?

Cennik prania tapicerki meblowej

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej w Bytomiu prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Pranie kanapy tapicerowanej małej

110-130 zł
(kanapa 2-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej średniej

130-150 zł
(kanapa 3-osobowa)

Pranie kanapy tapicerowanej dużej

od 150 zł
(kanapy powyżej 3-osobowej)

Pranie wezgłowia łóżka sypialnianego

70-100 zł

Czyszczenie boków łóżka sypialnianego

50-100 zł

Pranie części sypialnej kanapy

30 zł
(rozkładana / wysuwana część kanapy)

Pranie narożnika tapicerowanego kompaktowego

130-150 zł
(trzyosobowy – do sumy boków 4,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego średniego

150-170 zł
(czteroosobowy – do sumy boków 5,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego dużego

170-200 zł
(pięcioosobowy – powyżej sumy boków 5,5m)

Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U

od 200 zł

Pranie sofy tapicerowanej

od 110 zł

Pranie wersalki tapicerowanej

100-130 zł

Pranie tapczanu tapicerowanego

100-130 zł

Pranie pufy tapicerowanej

10-30 zł

Pranie poduszki tapicerowanej

10 zł

Pranie fotela tapicerowanego

60 zł
(cały tapicerowany)

Pranie fotela tapicerowanego

50 zł
(z drewnianymi podłokietnikami)

Pranie fotela biurowego tapicerowanego

20-30 zł

Pranie fotela biurowego skórzanego

30 zł

Pranie krzesła tapicerowanego

10-20 zł

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy dodatkowe usługi świadczone podczas czyszczenia tapicerki meblowej w Bytomiu.

Usuwanie sierści

w cenie

Odkurzanie z włosów

w cenie

Eliminacja roztoczy w procesie prania

w cenie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

w cenie

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej naszej firmie

W mieście Bytom pranie tapicerki meblowej to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia na naszą korzyść? Innymi słowy, dlaczego warto wybrać Klawe Pranie? W tym miejscu prezentujemy korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej firmie Klawe Pranie, które najczęściej wskazują nasi Klienci.

Oczywistym jest dla nas fakt, iż znakomita większość mebli znajdujących się w mieszkaniu, domu lub w firmie, jest użytkowana na co dzień – na bieżąco. Plamy, tłuste powierzchnie, nieświeży zapach nie tylko psują wygląd mebla, ale również i samopoczucie jego właścicieli.

Doskonale to rozumiemy. W związku z tym dąży do świadczenia swoich usług w najkrótszym terminie, rzetelnie i skutecznie. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. 

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki meblowej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Pranie tapicerki meblowej, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie Tapicerki meblowej Bytom - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.