Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie tapicerki meblowej Bytom

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bytom to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Świadczymy ją w sposób rzetelny i profesjonalny. Używamy najskuteczniejszych, rekomendowanych do danego zabrudzenia środków czyszczących, urządzeń renomowanych firm zapewniających bardziej efektywne usuwane zabrudzeń oraz know-how.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej w Bytomiu. Nasze doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdego typu zabrudzenia. Zrealizujemy profesjonalne pranie kanapy, narożnika, sofy, wersalki, fotela i krzesła i innych mebli tapicerowanych w Twoim mieszkaniu, domu i biurze. 

Czyścimy tapicerkę meblową bez względu na rodzaj materiału, wiek oraz stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zamówienia na jednorazową usługę czyszczenia, jak i na usługi zakładające wyczyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej w biurze, hotelu, itd. 

Czyszczenie tapicerki meblowej Bytom - Zamów usługę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pranie tapicerki meblowej w mieście Bytom

Profesjonalnie.
Na miejscu.
w wyznaczonym terminie.
Tak działamy.

Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy. Usunięcie brudu z tapicerki mebli jest możliwe wyłącznie:

  • przy zastosowaniu odpowiednio dobranych środków czyszczących,
  • wyborze i wdrożeniu właściwej metody czyszczenia (dostosowanej do materiału oraz stopnia zabrudzenia) oraz
  • użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego.
 

Brud na tapicerce meblowej materiałowej i skórzanej powstaje wraz z codziennym użytkowaniem mebli oraz z okazjonalnymi wypadkami. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są plamy z tłuszczu, farby, czerwonego wina oraz atramentu. W tego typu przypadkach pranie tapicerki meblowej należy wykonać możliwie jak najszybciej. 

Warto przy tym zachować zdrowy rozsądek i niezwłocznie skontaktować się z fachowcem od prania tapicerki meblowej. Tylko poprawnie wykonane czyszczenie tapicerki mebli może uchronić  ją przed przebarwieniami na materiale i trwałym uszkodzeniem mebla.

 

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Bytomiu świadczymy my – firma czyszcząca Klawe Pranie. Zadzwoń – pomożemy!

Firma czyszcząca tapicerkę meblową w Bytomiu

Nasza oferta usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Bytomiu jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy zaledwie fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu realizacji.

Czyszczenie kanapy Bytom

Pranie kanap w Bytomiu realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną realizację usługi, przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego. 

Czyszczenie narożnika Bytom

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Pranie narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy Bytom

Świadczymy pranie sof tapicerowanych welurowych, z alcantary, szenilowych i z innych mniej lub bardziej popularnych materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki Bytom

Pranie wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu Bytom

Pranie tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy Bytom

Pranie puf tapicerowanych to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela Bytom

Pranie foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności, użycia odpowiednich środków piorących oraz profesjonalnego sprzętu do usuwania zabrudzeń.

Czyszczenie krzesła Bytom

Pranie krzeseł tapicerowanych konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli tapicerowanych Bytom

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Bytomiu?

Cennik prania tapicerki meblowej

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej w Bytomiu prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Usługa czyszczenia Cena
Pranie kanapy tapicerowanej małej (kanapa 2-osobowa) 200 zł
Pranie kanapy tapicerowanej średniej (kanapa 3-osobowa) 250 zł
Pranie kanapy tapicerowanej dużej (kanapa 4-osobowa) 300 zł
Pranie rozkładanej części sypialnej kanapy lub narożnika (System delfin) 50 zł
Pranie rozkładanej części sypialnej kanapy lub narożnika (System belgijski lub sedaflex) 100 zł
Pranie wezgłowia łóżka sypialnianego 100 zł
Pranie boków łóżka sypialnianego 100 zł
Pranie narożnika tapicerowanego małego (narożnik trzyosobowy) 300 zł
Pranie narożnika tapicerowanego średniego (narożnik czteroosobowy) 350 zł
Pranie narożnika tapicerowanego dużego (narożnik pięcioosobowy) 400 zł
Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U (narożnik trzyosobowy) 350 zł
Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U (narożnik czteroosobowy) 400 zł
Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U (narożnik pięcioosobowy) 450 zł
Pranie narożnika tapicerowanego w kształcie litery U (narożnik sześcioosobowy) 500 zł
Pranie sofy tapicerowanej (mebel nierozkładany z podłokietnikami) 250 zł
Pranie wersalki tapicerowanej (mebel rozkładany z podłokietnikami) 250 zł
Pranie tapczanu tapicerowanego (mebel nierozkładany) 150 zł
Pranie amerykanki tapicerowanej (mebel rozkładany) 200 zł
Pranie podnóżka tapicerowanego 30 zł
Pranie pufy tapicerowanej 30 zł
Pranie zagłówka tapicerowanego 10 zł
Pranie poduszki tapicerowanej dekoracyjnej 20 zł
Pranie poduchy usytuowanej na siedzisku lub oparciu 30 zł
Pranie fotela tapicerowanego (cały fotel tapicerowany) 150 zł
Pranie fotela tapicerowanego tzw. Finka (fotel z drewnianymi podłokietnikami) 100 zł
Pranie fotela biurowego tapicerowanego 30 zł
Pranie krzesła tapicerowanego (siedzisko) 10 zł
Pranie krzesła tapicerowanego (siedzisko oraz oparcie) 20 zł
Pranie krzesła tapicerowanego (siedzisko oraz oparcie i podłokietniki)  40 zł
Pranie stolika tapicerowanego 50 zł
Pranie narożnika kuchennego 100 zł

 

Usługi dodatkowe Cena
Czyszczenie elementów sztucznej lub naturalnej skóry wycena indywidualna
Usuwanie nieprzyjemnych ponadnormatywnych zapachów (mocz, wymiociny, kał, dym papierosowy, pleśń, stęchlizna) +20% do wartości usługi
Podsuszanie +50 zł do całej usługi
Usuwanie sierści +10% do wartości usługi
Usuwanie zmechaceń +10% do wartości usługi
Impregnacja +50% do wartości usługi
Klawe Pranie to profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów oraz wykładzin. Świadczymy wysokiej jakości serwis w przystępnej cenie z dojazdem do klienta GRATIS (minimalny koszt usługi wynosi 200 zł, w przypadku zamówienia na niższą wartość niż minimalna, kwota do zapłaty po usłudze to 200 złotych). Przed przystąpieniem do realizacji świadczonych przez nas usług prosimy o zapewnienie dostępu do prądu oraz ustawienie grzania wody bieżącej na maksimum, aby pranie i czyszczenie tapicerki meblowej lub dywanów i wykładzin przebiegły sprawnie i profesjonalnie. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń ceny mogą wzrosnąć. W naszej firmie jest możliwość następujących form płatności za usługi:
  • Gotówka
  • Przelew na telefon BLIK
  • Przelew tradycyjny na rachunek bankowy
  • Dla naszych klientów umożliwiamy również płatność z odroczeniem, bez żadnej prowizji, nawet do 14 dni po usłudze w przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy, dzięki czemu nie trzeba przysłowiowo czekać do wypłaty z realizacją usługi.
Nie akceptujemy płatności kartą. Wszystkim naszym klientom na życzenie możemy wystawić fakturę za wykonaną usługę.
Opłaty dodatkowe Cena
Usuwanie ekstremalnych ponadnormatywnych zabrudzeń nie wynikających z normalnej eksploatacji +25% ceny bazowej
Czyszczenie tkanin wykonanych w technologii Aqua lub nano clean itp. (warstwa hydrofobowa) oraz materiałów tj. Carabu, Penta, Alcantara itp. +75% ceny bazowej

Kontakt

Korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej naszej firmie

W mieście Bytom pranie tapicerki meblowej to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia na naszą korzyść? Innymi słowy, dlaczego warto wybrać Klawe Pranie? W tym miejscu prezentujemy korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej firmie Klawe Pranie, które najczęściej wskazują nasi Klienci.

Oczywistym jest dla nas fakt, iż znakomita większość mebli znajdujących się w mieszkaniu, domu lub w firmie, jest użytkowana na co dzień – na bieżąco. Plamy, tłuste powierzchnie, nieświeży zapach nie tylko psują wygląd mebla, ale również i samopoczucie jego właścicieli.

Doskonale to rozumiemy. W związku z tym dąży do świadczenia swoich usług w najkrótszym terminie, rzetelnie i skutecznie. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. 

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki meblowej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Pranie tapicerki meblowej, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie Tapicerki meblowej Bytom - kontakt

Klawe Pranie

+48 516 769 835

E-mail: kontakt@klawepranie.pl

Opinie o nas

Zapraszamy do sprawdzenia opinii na nasz temat, a w szczególności tych, które odnoszą się do realizowanej przez nas usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej.